منو
جستجو
دسته‌بندی
خانه
عمده
برند‌ها
فروشگاه اینترنتی شیش‌خونه
منو فروشگاه
دسته‌بندی کالاها

وندیک

کمد پلاستیکی بخرم یا کمد چوبی؟

این سوالی که در هنگام خرید کمد پلاستیکی برای هر کسی پیش میاد. توی این مطلب میخام چند تا از مزایای کمد لباس پلاستیکی رو براتون بگم با اطمینان انتخاب کنید و دچار سردرگمی نشید.

·         دراور و کمد پلاستیک خیلی سبک هستند و به راحتی میتونید اونا رو جابه جا کنید و زیرشون رو نظافت کنید.

·         کمدهای پلاستیکی قابل شستشو و ضد آب هستند و هر زمان که کثیف بشه به راحتی میتونید اون به حمام منتقل کنید و زیر دوش حمام اون رو بشویید.

·         کمد پلاستیکی رو میتونید توی حمام استفاده کنید و نگران رطوبت حمام هم نباشید.

·         یکی از مهمترین ویژگی های کمد و کشوهای پلاستیکی اینه که قطعات یدک دارن. هر زمان که قطعه ای آسیب ببینه به راحتی میتونید اون رو تعویض کنید. و یا هر زمان بخاید که کمد یا کشوتون رو بزرگتر کنید خیلی راحت میتونید قطعات مورد نیازتون رو تهیه کنید و روی کمد مونتاژ کنید.

·         کمد پلاستیکی وندیک یکی از مرغوب ترین کالاهای ایرانی است. این محصول یک ویژگی منحصر به فرد دارد. این کمد پلاستیکی با قابلیت مونتاژ و دمونتاژ را میتوانید مثل یک پازل سرهم کنید و هر زمان که به آن نیاز نداشته باشید میتوانید آن را باز کنید و زیر تخت و یا در انباری قرار دهید.

محصولات برند وندیک شامل کمد لباس پلاستیکی٫ دراور و کشو پلاستیکی٫ باکس‌های آشپزخانه و غیره میباشد. برای خرید این محصولات به فروشگاه اینترنتی ۶خونه مراجعه بفرمایید.