درباره‌ی فروشگاه اینترنتی ۶خونه

فروشگاه ۶خونه در سال ۱۳۸۹ از طریق راه‌اندازی یک فروشگاه فیزیکی در زمینه‌ی ارائه‌ی ارگانایزرها و دراورهای پلاستیکی و میز و صندلی تاشو برای ارائه به مکان‌هایی که با کمبود فضا مواجه هستند، فعالیت خود را آغاز کرد. این فروشگاه در حال حاضر افتخار همکاری با چندین برند معتبر ایرانی تولیدکننده‌ی کالاهای خانگی و اداری را دارد.

اما «فروشگاه اینترنتی ۶خونه» از سال ۱۳۹۷ تأسیس شد تا بزرگ‌ترین دغدغه‌های خریداران کالاهای خانه و آشپزخانه و اداری را رفع کند. امروزه به دلیل بزرگ‌تر شدن شهرها و مشکلات روزانه، مردم ترجیح می‌دهند نحوه‌ی خرید خود را از شکل سنتی خارج کرده و به سمت خرید اینترنتی تغییر روش دهند.

استفاده از اتوماسیون نرم‌افزاری فروشگاه ۶خونه، علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و انرژی، کاهش آلودگی‌های محیطی و صوتی، و حذف مراجعه‌ی حضوری، باعث دسترسی آسان و شبانه‌روزی به توضیحات جامع کالاهای متفاوت و امکان مقایسه میان مشخصات و کاربردهای آن‌ها، امکان مقایسه‌ی قیمت‌ها و حتی سهولت در نحوه‌ی خرید، پرداخت هزینه و تحویل کالا در منزل می شود.

هدف فروشگاه اینترنتی ۶ خونه تبدیل شدن به بزرگترین مرجع تخصصی کالاهای خانگی و اداری پلاستیکی و فلزی (شامل انواع دراور، میز و صندلی، سطل، میز تحریر، کمد، شلف و لوازم اتاق کودک) در ایران است. متخصصان ما با ارائه‌ی مشخصات هرکدام از این محصولات، و نقد و بررسی تخصصی و بی‌طرفانه‌ی آن‌ها به شما امکان می‌دهند تا با آگاهی بیش‌تر از طیف وسیعی از برندهای مختلف این صنعت یک خرید راحت و تضمینی داشته باشید.